poniedziałek, 16 czerwca 2014

Ogotay / Likantropia / Zachlapany Szczypior 13 czerwca 2014 Pub Grodzki, Płock
 Ogotay / Likantropia / Zachlapany Szczypior

 13 czerwca 2014

Pub Grodzki, Płock


Piątkowy wieczór 13tego czerwca stał się wieczorem pierwszych razów. Wszystko co pierwsze (a nie drugie, czy ostatnie) wystąpiło w płockim Pubie Grodzkim – Zachlapany Szczypior (a może już Krwisty Szczypior, jak nazwał chłopaków nieopatrznie jeden zdrowo „zachlapany” pan), Likantropia (z akcentem na A) oraz Ogotay (bez wstawki w nawiasie). 


Kiedy już pokrojony na trzy osoby Szczypior „dostał szmatę, bo zaraz pogryzłaby ich ta świnia”, zaczęły się zabawy. Z każdym utworem robiło się coraz weselej. Presja czasu nie popsuła też występu „Agro-grindo-zachlapńców” przeistoczonych w „Death-metalo-likantropów”. Był to jak zwykle galowy i uroczysty występ z przytupem, zasilony nowym człowiekiem z gitarą.

 Publika zgromadzona w kameralnie zmontowanym pomieszczeniu z riffu na riff coraz bardziej wrzała. Ogotayowie jak zwykle nie zawiedli, dając piękny popis hałasu, wywołującego ogólną radość i tańce. A że czasem w tańcu jak na wojnie… ostatni numer „War Machinery” skwitował ten przesiąknięty ogólnym zadowoleniem zbyt krótki, ale jakże szybki wieczór. / rosya


 

więcej fotek z koncer - Tu

 ·

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz