sobota, 3 grudnia 2016

The Sabała Bacała - „Urodzeni w PRLu”The Sabała Bacała 

wraca z drugą płytą„Urodzeni w PRLu”


Rzeszowski zespół The Sabała Bacała wraca z nową porcją melodyjnych punk-rockowych numerów. Płyta „Urodzeni w PRLu” 
ukaże się 23 grudnia 2016 roku. Album w przedsprzedaży można zamówić już teraz przez stronę internetową zespołu www.thesabalabacala.com.

Utworem promującym płytę jest inspirowany książką Chucka Palahniuka numer „Carpe dzień (Fight Club)” z gościnnym udziałem Jakuba „Stana” Stańskiego z Warsaw Dolls. Na płycie można usłyszeć także Karola Pankiewicza z Mindfield oraz Pawła Leniarta z folk-metalowej grupy Diaboł Boruta.
>> Link do utworu: https://youtu.be/dwDSO1kP7dY <<

– Płyta „Urodzeni w PRLu” pokazuje współczesny świat widziany z perspektywy trzydziestoletniej młodzieży, czyli dzieciaków takich jak my, wychowanych na trzepaku, bez dostępu do internetu i portali społecznościowych – mówi Sylwester, wokalista, gitarzysta i autor tekstów The Sabała Bacała. 
– Nie wszystko nam się podoba i na nowej płycie wyraźnie to pokazujemy. Jest ostrzej, konkretniej i bardziej emocjonalnie niż na debiucie. Na pewno nie zabraknie zaskoczeń.

The Sabała Bacała to jeden z najbardziej aktywnych zespołów punk rockowych z Podkarpacia. Mają na koncie wydaną w 2013 roku debiutancką płytę „W końcu!”, obecność na polskich i europejskich składankach oraz ponad 100 zagranych koncertów. Zespół wystąpił na takich festiwalach jak Cieszanów Rock Festiwal, Altefrest Pankowisko czy Rock Nad Sanem.

Tracklista płyty „Urodzeni w PRLu”:
Carpe dzień (fight club) (gość Jakub „Stan” Stański / Warsaw Dolls)
Wara od mych marzeń (gość Paweł Leniart / Diaboł Boruta)
Nie słuchaj dobrych rad
1985
Post punk w post normalnym świecie
Pozdrowienia z linii frontu (gość Karol „Panku” Pankiewicz / Mindfield)
The KKK took my baby away
Jesteś piękna, gdy... (gość Kasia Ruszała)
Punkowa legitymacja.

Strona internetowa zespołu: www.thesabalabacala.comBrak komentarzy:

Prześlij komentarz