wtorek, 14 kwietnia 2015

Terrordome - Crossover ThrashTerrordome 

Crossover ThrashTerrordome powstał na początku 2005 r., gdy Mekong Minetaur i Uappa Terror postanowili założyć kapelę, która połączy najlepsze elementy oldskulowego thrashu i hardcore’a, ale będzie równocześnie dużo szybsza, cięższa i brutalniejsza niż typowe kapele crossoverowe z lat 80. Założeniem było też, by nie zbliżać się zbytnio do metalcore'a. Po długich poszukiwaniach reszty członków zespół zaczął grać pierwsze gigasy. W lutym 2007 r. Terrordome wydał własnym sumptem nagraną w Psychosound Studio EP-kę „Shit Fuck Kill”. 


W listopadzie 2008 r. w Śledziona Studio zostały nagrane kawałki wydane w formie splitu z Lostbone zatytułowanego „Split it Out”. Rok 2011 wiąże się z ustabilizowaniem składu oraz wydaniem i promocją pierwszej oficjalnej płyty długogrającej nazwanej „We'll Show You Mosh, Bitch!”, która wydana pod szyldem Defense Records zbiera obecnie pozytywne opinie od recenzentów na całym świecie. 
Terrordome to crossover thrash i w wielu recenzjach ich twórczość porównuje się do takich kapel jak Slayer, Cryptic Slaughter, Dark Angel, Razor, S.O.D czy też Evildead.

Uappa Terror - guitar/vocals;
Paua Siffredi - guitar;
Mekong Minetaur - drums;
De Kapitzator - bass/vocalsBrak komentarzy:

Prześlij komentarz