wtorek, 23 maja 2017

S.T.O.R.N
S.T.O.R.NHistoria zespołu sięga końca roku 2004 pod inną nazwą niż obecnie. Kapela w tym czasie zagrała kilkanaście udanych koncertów. W 2007 roku zespół zawiesza działalność.  Pod koniec 2008 roku grupa wznawia działalność z    nowymi ludźmi oraz następuje zmiana nazwy na : S.T.O.R.N. Jest to okres pełen prób i tworzenia nowych utworów.
W międzyczasie zostaje pierwsze demo pt „Psychol”. Zespół zajął III miejsce na ogólnopolskim ROCK MAY FESTIVAL 2011 w Skierniewicach (maj’2011). Latem 2013 roku zostaje nagrane drugie demo „Kłamcy”. W grudniu 2013 nowym wokalistą zostaje Piotrek Łebedowski.
W 2014 wraca do zespołu były basista. W takim składzie w roku 2014 nagrane zostaje trzecie demo pt. „Rock’n’STORN”. Lipiec 2015, to powrót starego wokalisty Marcina Czyżewskiego, wraz z drugim nowym Mariuszem Jagodzińskim. Zespół powraca do ciężkiego brzmienia, tym razem opartym na dwóch wokalach. Inauguracją ówczesnego życia scenicznego były dwa udane koncerty, które odbyły się we wrześniu 2015 roku w Czechach.
Zespół corocznie występuje na Festiwalu Rocka „RockOzowisko” w Ozorkowie. Grupa występowała m.in. przed takimi zespołami jak: HUNTER, ALASTOR, MECH, KOBRANOCKA czy PROLETARYAT. W styczniu 2016 z zespołu zostaje zwolniony drugi wokalista Mariusz Jagodziński. Od tego momentu głównym wokalistą ponownie zostaje Marcin Czyżewski. I tak skład powrócił do pierwotnych korzeni.
W maju 2016 roku zespół zakwalifikował się do eliminacji „ROCKOWANIA 2016” podczas festiwalu ROCK&ROSE w Kutnie jednocześnie dostając się do ścisłego finału. Rok 2017 przyniósł kilka koncertów na terenie Łodzi oraz składanie materiału na czwarte demo. W planach mamy tworzenie nowych i lepszych kompozycji, granie jak najwięcej koncertów celem zaprezentowania się jak najszerszej publiczności.
Strona zespołu:

 www.facebook.com/stornband

 E-mail: storn.band@gmail.com

Obecny skład zespołu: 

Marcin „Czyżol” Czyżewski – wokal
Piotrek „Młody” Kamiński – gitara
Mirek „Miras” Zuchmański – gitara
Kuba „Kuban” Tomczyk - bass
Przemek „Przemas” Kupisz – perkusja 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz