poniedziałek, 13 października 2014

No Meat No Eat - 15.11.2014 Toruń

15.11.2014  Toruń

ZAPRASZAMY NA -ZACHLAPANY SZCZYPIOR 


powstała na przełomie 1994 i 2012 roku z babraniny starego siana z domieszką woni odchodów kaczki wraz z kawałkiem kurnika. Miało to miejsce w pewnym centralnie położonym w Polsce mieście, tętniącym alkoholem, no i pewnie jeszcze kilkoma innymi rzeczami, lecz one już za bardzo nas nie obchodzą. Szczypiorowa twórczość inspirowana jest przede wszystkim tematyką, związaną z problemami współczesnej wsi, martwych zwierząt hodowlanych, maszyn budowniczych, wspólnych wypadów na działkę, jak i również tym, że żelazkiem można zrobić sobie krzywdę. Skład zespołu waha się od 4 do 5 osób w tym: dwóch tych co szarpią druty, jeden ten co wali we wszystko i jeden ten co wydobywa z siebie dziwne odgłosy oraz pieści harmoszkje. Czasem też Kubańczyk krząta się od kąta do kąta ale tak na prawdę nic nie robi w tym zespole.... 
Zdecydowaliśmy się na nazwę Zachlapany Szczypior, bo stwierdziliśmy że fajnie będzie jak nasi fani zza granicy nie będą umieli wypowiedzieć jej poprawnie. Łączy nas wspólne, nieustające przekonanie, iż najważniejsze w życiu są dobre imprezy i że nawet te niedobre zawsze mogą być dobre. Jeśli chodzi o grilla to też wchodzi w grę. Do widzenia…

https://www.facebook.com/profile.php?id=1456752464572328&ref=ts&fref=ts

Porky Vagina 


powołano do życia w sierpniu 2009 na Brutal Assault, kiedy to, nie do końca trzeźwi, chowając się przed palącym słońcem, popijajac czeskie, chmielne trunki doszliśmy do wniosku, że założymy kapele grindową. Idea była taka, żeby fundamentem naszej twórczości były tzw. „jaja”, co było słychać na pierwszych wydawnictwach, ale i miało odzwierciedlenie w samej nazwie zespołu czy naszych ksywkach: Bukkake John i Pig Fucker (plus obecny basista – Gangbang Warrior).
Pierwszego dnia po powrocie do domu, powstały pierwsze utwory („Wagina”
i „Falafel”). Po jakichś dwóch tygodniach, na poczatku września cały materiał na płytę
„Wagina Maciory” był gotowy, a piątego września 2009 zagraliśmy pierwszy koncert.
W świat poszła wieść, że rozpoczęliśmy działalność. Najpierw wśród znajomych, później poszło dalej. Proces zwieprzania świata nabrał rozpędu i relanych kształtów. Powstała nasza strona myspace, co zaowocowało większym zainteresowaniem naszej jakże lirycznej twórczości.
W listopadzie oficjalnie ukazała się „Wagina...”, na początku grudnia „Christmas Special”, ułożony i nagrany w jedno popołudnie. Po świętach „Golona”. W międzyczasie trafiło się kilka koncertów, podczas których dało się wyczuć, że na polskiej scenie istnieje popyt na sztukę z wieprza. Następnie, po paru miesiącach ciszy ukazał się album „Żryj” (marzec 2010).


Później, nasz artystyczny zapał został niestety przystopowany przez tzw. „prozę życia”. Masa przeprowadzek i rozjazdów spowodowała, że przez resztę roku częstotliwość koncertowania znacznie się obniżyła, a i żadne wydawnictwo nie wypełzło ze świńskiej waginy. Dopiero pod koniec roku został nagrany „Bukkageddon”, który oficjalnie pojawił się w styczniu 2011, po tym zdarzeniu aktywność koncertowa znów wzrosła i zaczęła obejmować swym zasięgiem coraz odleglejsze rejony Polski. Obecnie, powoli powstaje materiał na ew. kolejną płytę.
W tzw. „międzyczasie” trwały poszukiwania muzyków do pełnego składu (jako, że do tej pory P.V. tworzyły tylko dwie osoby). Po jednej z libacji w akademiku znaleźliśmy basistę, ochrzczonego jako Gangbang Warrior (po wielkiej burzy mózgów, w pociągu, w drodze na koncert w Toruniu), z którym udało się już zagrać parę gigów. Niestety wciąż trwają poszukiwania odpowiedniego perkusisty, który ogarnąłby technicznie i kondycyjne szaleństwo naszej muzyki – pieszczotliwie zwanej przez jej fanów „wieprz-corem”.
Po opolskim niewypale o nazwie "bodycount fest"(jakoś w listopadzie 2011) oficjalnie wyjebany z zespołu został G. Warrior z racji swojej niekompetencji ,przyjebania oraz ukrywania faktu że jest prawiczkiem.
Miejsce basisty zajmuje znany ze swojej niechlubnej fekalnej przeszłości Lord Anal (ex Warzone).
Zasilony nowym składem Zespół jest bardziej sprośny,świński i złowrogi niż kiedykolwiek:)

W 2013 po Wydaniu Chlew Machiny Wymiocin z Chlew Machiny, zespół zawiesił działalność na czas nie określony i chuj.

Sława Knur !Brak komentarzy:

Prześlij komentarz