czwartek, 1 czerwca 2017

PROSECUTOR


PROSECUTOR


Zespół PROSECUTOR powstał w 1988 roku w Bytomiu. W krótkim czasie stworzyliśmy  
  kilka utworów ( które potem znalazły się na naszym demo „Desert Of Death” ) i rozpoczęliśmy       koncerty.Okazało się że nasza muzyka trafia do dużego grona ludzi słuchających muzykę metalową co tylko potwierdziło że to co robimy idzie w dobrym kierunku.Zaczęliśmy pracę nad płytą i jednocześnie nadal koncertowaliśmy.


Tworzenie nowych utworów trwało dosyć długo ale w końcu zrobiliśmy dobry materiał.W między czasie zakwalifikowaliśmy się do Jarocina (1992r) na małą scenę gdzie zagraliśmy do ponad dwutysięcznej publiczności.Po powrocie z Jarocina weszliśmy do studia i zarejestrowaliśmy nasze nowe utwory.Tak powstał album „Krew Czarnej Ziemi” . Kolejne koncerty z takimi zespołami jak: Dragon , Destroyers , Pandemonium , Quo Vadis , Mordor  czy Pungent Stench, Liers In Wait pokazały że dobrze umocniliśmy się na polskim rynku muzyki metalowej.


Po okresie licznych koncertów zaczęliśmy pracę na drugim albumem i gdy materiał był już gotowy niestety ze względów „różnych i nieprzewidzianych” Prosecutor w 1995r zawiesił działalność. Reaktywacja nastąpiła w 2010r.W 2016 singiel promocyjny z dwoma utworami „Królestwo Złotych Łez” oraz „Trzy Kroki Za Śmiercią”.Obecnie zespół pracuje nad nową płytą oraz koncertuje.

Obecny skład to:

Paweł "PEPKO" Piekarski                git.solowa , vocal
Marek "DZIADU" Niziołek               git., git.solowa 
Mateusz "FORREST" Milewski       bass
Ryszard "HARRY" Gilge                   perkusja


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz