ANTOLOGIA POETÓW REGIONU DĘBICY


Uwaga, uwaga, dębiczanie, oraz wszyscy, którzy kochacie poezję! Właśnie ukazuje się zapowiadana 
długo antologia poetów dębickich! Tym razem żartów nie ma 

Zamówienia będzie można składać niebawem, ale pierwsze egzemplarze - autorskie - już są.


Antologia poetów dębickich

 "Jedenaście listów stąd"

 , to zbiór wierszy jedenastu osób z Dębicy i okolic, których udało mi się zaprosić do wspołudziału w jej tworzeniu.
Są to ludzie z Dębicy, oraz kilku okolicznych wsi, miejscowości.
Antologia od początku do końca jest wspołtworzona przez nas(redagowanie, sklejanie przed wysyłką do wydawnictwa), ale i przez nas sponsorowana!
Nie patrząc więc na nikogo, sami zapłaciliśmy sobie za swoje wierszydła w druku
Teraz mamy zaszczyt oddać wam, chyba pierwszy, oficjalny zbiór poezji dębickich twórców.
O to, kiedy można będzie zamawiać poszczególne ilości egzemplarzy, już możecie pytać pod adresem mailowym:
miniatura@op.pl

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 ANTOLOGIA POETÓW REGIONU DĘBICY-

 ...coraz bardziej realna realizacja tego projektu...

 Witam. Pora wrócić do planu wspólnego wydania – zbioru wierszy dębickich i okołodębickich poetów. Jeśli jesteś zainteresowany, daj znak. O ile w pierwszej wersji zakładaliśmy teoretycznie, o tyle teraz jest szansa na finalizację przedsięwzięcia, poza obszarem własnych finansów.
To, czego potrzebowałbym od was, to góra sześć wierszy i pozwolenie na ich publikację(umowy i tak pewnie doszłyby do każdego z osobna, od wydawnictwa).
Wiersze byłyby przez mnie gromadzone w dokumencie wordowskim, by następnie, w jednym pliku-wzorze tomiku, wysłać je do wydawnictwa. Do tego, koniecznie notka odautorska(kilka słów o sobie), opcjonalnie, jak kto zechce, zdjęcie w dobrej jakości(nie wymagane).
Dla tych, którzy zechcieliby na poważnie, bez kręcenia, dołączyć, miałbym jakieś info około kwietnia – przypominam, tym razem bez waszego wkładu - ale bez gwarancji otrzymania tomiku – TZN. być może tomiki byłyby dostępne w wydawnictwie DO KUPIENIA dla każdego z was. Jest taka opcja. Ja wydaję, opłacam, po wydaniu daję namiar na zakup i każdy sobie kupuje. Tomik miałby ISBN, nie kosztowałby drogo i nie zapłacilibyście grosza za wydanie. Ale mielibyście swoje wiersze w profesjonalnym, ogólnie dostępnym tomiku. Oczywiście, zastrzegam sobie prawo do tego, ze coś może nie pójść po naszej myśli, jak poprzednim razem. Ale wtedy nie było kasy, teraz jest duże prawdopodobieństwo, że kasa się pojawi, nie ważne skąd. więc podsumowując, dla chętnych na poważnie: Wysyłasz teksty na podany termin, bez ociągania, w odpowiednim pliku Worda. Dodajesz notkę o sobie(kilka zdań, co uważasz za stosowne), możesz dodać zdjęcie, jeśli chcesz(nie awatar), zgłaszasz do tego jakieś pisemko na mój mail, że zgadzasz się na publikację konkretnych wierszy i nie oczekujesz wynagrodzenia. Czekasz. Jeśli wszystko pójdzie dobrze – otrzymujesz adres e-mail do zamówienia gotowego tomiku. Kupujesz i zaczynamy promować – tomik jest już wtedy oficjalnie na rynku wydawniczym. I…


ANTOLOGIA POETÓW REGIONU DĘBICY

A gdyby tak ludzie z D-cy i okolicy, piszący, połączyli swoje siły i spiknęli się, by zebrać swoje najlepsze teksty i wydać je wspólnymi siłami w jakiejś "antologii lokalnych twórców"? To byłaby fajna akcja. No i pokazałaby, że tutaj jest wielu uzdolnionych piszących (o różnych rzeczach, a nie tylko "kołka poezji religijnej", czy coś, z całym szacunkiem dla religii i wierzących).

Osoby "przed debiutem" mogłyby zobaczyć, że wyjście ze swoim pisaniem wcale nie jest takie głupie, a nawet nie takie trudne.
Uwierzcie mi, fajnie jest trzymać w ręce coś swojego, na papierze. A ja wiem jak wielu w okolicy pisze naprawdę dobre rzeczy.
- może warto połączyć siły, poodnajdywać się i zacząć zbierać materiał na "antologie poetów regionu Dębicy", czy jakoś tam? Pokazać, że jesteśmy, tworzymy i nie wstydzimy się tego?

Chcę pokazać, że "diamenty" są wszędzie, nie tylko "poza regionem" i nie tylko grają, czy malują obrazy.

YO!

mój mail: valandil@op.pl

https://www.facebook.com/groups/458780247532145/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz