piątek, 1 grudnia 2017

Necrosodomistical Slaughter


Necrosodomistical 

SlaughterProjekt pt. Necrosodomistical Slaughter powstał w wyniku posiadania nadmiaru wolnego czasu przez jednego z płockich "muzyków" w sierpniu 1992r. 
W ciągu pierwszych trzech dni działalności zespół złożony z Defloratora (dr., voc.) i Bestial Destroyera (guit. voc.) nagrał dwie taśmy demo przy pomocy dostępnego sprzętu marki "Kasprzak", które nigdy nie były i nie będą publikowane.


Przez kolejne lata projekt funkcjonuje okazjonalnie podczas niezwykle rzadkich prób, w których biorą udział różni muzycy i powstają kolejne nagrania dokonywane przy użyciu przypadkowego sprzętu. 
W 2012 r zespół wszedł do specjalnie na tą okazję stworzonego studia "4D" i przygotował oraz zarejestrował utwory na debiutancki album, który wydany został własnym sumptem wiosną 2013 r.


W tym roku skład na chwile zasila na drugie wiosło niejaki Szalik. W tym momencie zespół zaczyna koncertowanie. W tym okresie również powstaje Epka " Socially Misfit" wydana również własnym sumptem. 
Nasze drogi z Szalikiem po jakims czasie sie rozchodzą i pozostajemy kwartetem. Az po dziś dzień. wynikiem trwania w tym składzie jest masa koncertów z takimi kapelami jak Squash Bowels, Clitgore, G.O.R.E., Unborn Suffer, FAM, Straight Hate , Zachlapany Szczypior, Diphtheria czy Witchrite.


Wydawnictwa:

"Necrosodomistical Slaughter" - 2013
"Socially Misfit" - EP - 2014
Split with Subhuman Hordes - 2015
"Infected By Old School" - Split with Cementery Whore/Nuclear Holocaust/Hell United - 2016
Live Split Tape with Witchrite - 2016

https://www.facebook.com/Necrosodomistical-Slaughter-243339155797127/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz