niedziela, 27 sierpnia 2017

FERAL - death metal - Szwecja

FERAL


 zapowiada, że ​​zespół podpisał umowe z TRANSCENDING OBSCURITY RECORDS w celu wydania ich nowego albumu, który ma zostać nagrany jeszcze w tym roku.

Wokalista David Nilsson komentuje podpisanie:

"Z entuzjazmem informujemy, że Feral podpisał kontrakt z Transpose Obscurity Records, jedną z najszybciej rozwijających się firm. Ich pasja do muzyki i poświęcenia dla każdego przedsięwzięcia przekonała nas natychmiast i nie możemy się doczekać, aby ujawnić naszą kolejną płyte wydaną przez nich. Nowy materiał, który przygotowaliśmy, jest najsilniejszym z naszych dokonań . W tym momencie mamy więcej niż wystarczająco dużo materiałów napisanych i planujemy rozpocząć nagrywanie jeszcze w tym roku ".

Label MD pisze :

"TRANSCENDING OBSCURITY RECORDS szczyci się kolejną gwiazdą szwedzkiego death metalu w swoich szeregach. Feral idzie od siły do ​​siły, a ich ostatnia EP była gniewna, agresywna, a jednoczesnie czuć w niej klasyczne szwedzkie brzmienie. Wierzymy, że najlepsze dla nich jest jeszcze nadejdzie .Cieszymy się ze  współpracy z Davidem Nilssonem i zespołem oraz podpisaniem  kontraktu na dwa albumy, począwszy od pełnego albumu , który zostanie wydany jako pierwszy.

skład:

David Nilsson - Vocals
Viktor Klingstedt - Bass
Markus Lindahl - Guitar
Roger Markström - Drums

FERAL online

Facebook: www.facebook.com/feralswe
Youtube: www.youtube.com/feralswe
Website: www.feral.se

TRANSCENDING OBSCURITY RECORDS ONLINE:

Facebook: www.facebook.com/transcendingobscurityrecords
Bandcamp: https://transcendingobscurity.bandcamp.com
Website: www.tometal.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz