środa, 6 kwietnia 2016

MŁODA KREW - Ex Pert
MŁODA KREWMam propozycję dla wszystkich kapel którym zależy. Do wszystkich zespołów HC i punk. Do blaszanych braci i alternatywnych kuzynów. Narzekamy że frekwencja na koncertach spada, że średnia wieku idzie w górę, ale nikt w celu odwrócenia tych trendów nie robi nic. Moja propozycja jest taka – niech ludzie do piętnastego roku życia wchodzą za darmo! Jak się wdrożą, jak połkną bakcyla, to przynajmniej część będzie przychodzić dalej. Poza tym niejeden rodzic zabrałby na koncert syna czy córkę, ale może już nie stykać na drugi bilet. Więc idzie sam, albo wcale. Taki młodziak pozaraża entuzjazmem kilkoro rówieśników – to są potencjalni słuchacze! To są nowe kapele! To jest młoda krew!
Dziury w budżecie koncertu też nie zrobi, bo to będzie raptem kilka osób, z czego większość, gdyby nie ten upust, to pewnie wcale by nie przyszły.
Oczywiście, wiąże się to z odpowiedzialnością organizatorów – kwestia bezpieczeństwa, alkohol itp. Jeżeli taki ktoś jest sam, powinni mieć na niego specjalne baczenie. Ale myślę że warto.
I jeszcze jedno – bardzo ważne – piszę LUDZI do piętnastego roku! Nie dzieci. Jak ich nie będziemy traktować jak dzieci, to nimi prędzej nie będą.
Od najbliższego koncertu organizowanego przez Inkwizycję – Stefan i ludzie do 15go roku życia wchodzą za darmo!


Ex Pert
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz