sobota, 5 marca 2016

Atom - punk rock
Atom 


Atom - Kielecka grupa grająca Punk Rocka. Początki zespołu powstały przy pizzy i piwie a dokładnie we wrzesniu 2013 r. Postanowili grać punk rock zaczynając od coverów zespołow tj. KSU, DEZERTER, AZOTOX, AWARIA czy też THE ANALOGS. Wzorując się na nich zaczęli tworzyć własne kawałki. 
Pierwszy koncert: 06.12.13 zadebiutowali w kieleckim klubie WOOR swoim koncertem grając razem z SexBombą i Pijacką Bandą punkowe mikolajki, a dwa tygodnie później razem z The Analogs. W styczniu grupa Atom nagrywała swoje pierwsze kawałki które mozna usłyszeć na youtube czy na profilowym FB. W lutym a dokłądnie 15 lutego 2014 zagrali w
 Ostrowcu Świetokrzyskim przed Shamboo w klubie Perspektywy, a pozniej 14 marca z Azotoxami w klubie Platinum. 


Dostali sie 21 marca na Scene dla Ciebie organizowaną przez Zameczek gdzie zajeli III miejsce . W maju zagrali dwa koncerty , jeden 10.05 pt: ATOM + goście a drugi w juwenalia 17.05 z KSU w klubie Wspak.
W 2015 roku po rocznej (malej) przerwie , w sklad zespołu dołączył nowy perkusista Paweł ,,Jamaha'' Janaszek. W nowym składzie powstały także nowe piosenki : ,,Buntownik" , ,,SMS" czy ,,Face to Face". I tak z nowym bębniarzem 12.09.15 zagrali w Woorze koncert z kieleckimi kapelami. 
Na jesień 28.11.15 zagrali przed Sexbomba i TZN Xenna w koncertowych skorpionaliach 2015 . Chłopaki planuja granie w kielcach a takze po za granicami miasta a także nagranie płyty....


Hubert "Bercik" Lemiecha - wokal,
Bartek "Witek" Witecki - gitara prowadząca,
Mateusz "Mat" Ludwinek - gitara rytmiczna,
Karol "Banan" Banasik - bas,
Paweł "Jamaha" Janaszek - perkusjaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz