środa, 18 marca 2015

Mentally Defiled /Thrash Metal/
Mentally Defiled 

/Thrash Metal/

...to grecka thrash metalowa kapela założona w 2001 roku. Zespół został założony przez Alex(gitary), George "IronBeast"(wokal) i George Efstathiou(gitary). Na początku jako cover band lecz później zaczeli tworzyć własną muzykę wzorowaną głownie na old schoolowych metalowych zespołach.

Skład, wczesne sesje nagraniowe i koncety były organizowane z Geo. Politis (bass) i Tassos Deliyannis (gary) do 2008 roku. Tassos wtedy oświadczyl, że zostawi zespół poźniej tego samego roku. Reszta zespołu pośpieszyła się z pisaniem piosenek i weszła do Musichouse studios w 2008 by nagrać swój debiut "The Thrash Brigade".


Album "The Thrash Brigade" został wydany przez rosyjską wytwórnie "Thrash Massacre Records" w 2009 roku i dostał dobre recenzje. Niestety dla zespołu brak perkusisty w tym czasie nie pozwolił na promocje płyty na jaką zasługiwała, grając tylko jeden koncert po którym z zespołu odszedł IronBeast i Alex, którzy w tamtym czasie musieli odbyć swoją wosjkową służbę.

Mentally Defiled wrócił do biznesu wraz z Vasilis "Billias Tsafas (gary) pod koniec 2008 roku grając kilka promocyjnych koncertów dla swojej płyty, m.in koncert z EXUMER (Niemcy). Reszta koncetów odbyła się w towarzystwie takich zespołów jak Morbid Saint, Deathhammer i D.R.I


"The Thrash Brigade" został ponownie wydany przez EBM Records, a na winylu przez Athens Thrash Attack Records i Weird Face productions. W tym momencie zespół jest w trakcie prac nad drugim albumem "Aptitude for Elimination" który ma zostać wydany na CD oraz winylu przez Violent Solution Records i Weird Face productions.


skład-
Alex - Guitars
 IronBeast - Vocals
 George - Guitars
 John - Drums 
George - Bass

Wielkie dzięki dla Patryka Seregiet za pomoc przy tłumaczeniu powyższego textu ! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz